• Pomoc dla Polaków na Wschodzie

        • 21.10.2022
        • 31 września zakończyliśmy, z kolejnym sukcesem, zbiórkę artykułów szkolnych w ramach przeprowadzonej w naszej szkole ogólnopolskiej akcji charytatywnej "Kredkobranie". Zebrane pomoce zostały już dostarczone do siedziby Fundacji Ignatianum w Krakowie, skąd zostaną rozdysponowane do polskich szkół i placówek edukacyjnych na Kresach Wschodnich, do których uczęszczają uczniowie posiadający polskie korzenie.

          Dzięki wsparciu i hojności tegorocznych darczyńców, wielu najmłodszych rodaków mieszkających poza granicami naszego państwa zostanie zaopatrzonych w potrzebne materiały szkolne.

          Dziękujemy wszystkim za ofiarowane dary oraz za okazaną solidarność i empatię.

          Szkolny koordynator akcji: B. Mruk

        • Program "Poznaj Polskę"

        • 19.10.2022
        • W jesiennej edycji ministerialnego programu “Poznaj Polskę” otrzymaliśmy dofinansowanie dwóch szkolnych wycieczek: dwudniowej do Wrocławia i trzydniowej do Warszawy. Stolicę Dolnego Śląska w dniach 17 i 18 listopada będą zwiedzali uczniowie klas 6a i 7b, natomiast stołeczne miasto Warszawę w dniach 23 - 25 listopada odwiedzą uczniowie klas ósmych a i c. Łącznie w wycieczkach weźmie udział 92 uczniów naszej szkoły.

        • Dzień Edukacji Narodowej

        • 17.10.2022
        • 13 października w naszej szkole od rana panowała radosna atmosfera. Tradycyjnie świętowaliśmy dzień Komisji Edukacji Narodowej. Odświętnie ubrani uczniowie składali życzenia wszystkim pracownikom i przyjmowali powinszowania, bo to przecież też Ich święto.

          O godzinie 17:00 zaproszeni goście, dyrekcja, nauczyciele (czynni i emerytowani), pracownicy administracji i obsługi, rodzice oraz uczniowie zebrali się w sali gimnastycznej, aby uczestniczyć w uroczystej akademii.

          Najpierw głos zabrał pan dyrektor Wiesław Wójtowicz. Powitał zebranych, krótko przypomniał historię KEN, a następnie podziękował nauczycielom, pracownikom i uczniom za wszelkie działania zmierzające do utrzymania na wysokim poziomie nauczania i troski o właściwą atmosferę w szkole. Życzył zdrowia, wszelkiej pomyślności i sukcesów. Życzenia zdrowia i radości i wykonywanej pracy złożyli pani Przewodnicząca Rady Miasta Limanowa Jolanta Juszkiewicz oraz przewodniczący Rady Rodziców Marek Młynarczyk.

          Po części oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna przygotowana przez uczniów klas 5a i 5b pod kierownictwem pań Anny Mrozek i Katarzyny Ociepki. Zebrani znaleźli się przez chwilę w niezwykłej szkole. Co prawda był  pokój nauczycielski, klasa, korytarz, ale nauczyciele i uczniowie – jacyś „inni”? Wśród nauczycieli znaleźli się: anioł, luzak, służbista, aktywista i sceptyk, którzy wspaniale prezentowali się na czerwonym dywanie w takt doskonale dobranej muzyki, a brawurowo odgrywane scenki z życia nauczycieli co chwilę były przerywane salwami śmiechu. Największe brawa oczywiście zebrał skecz „truskawki”.

          Prowadzący akademię, Eliza i Mikołaj, doskonale poradzili sobie z trudnym zadaniem. Kiedy na koniec występujący ukłonili się, gruchnęły oklaski.

          Dziękujemy uczniom i nauczycielom za wspaniałą zabawę.

           

          Tekst: Dorota Kozieł
          Zdjęcia: Witold Zimowski

        • Wycieczka klasy 1b i 2c

        • 12.10.2022
        • 5 października klasa 1b i 2c wybrały się na wycieczkę na leśną ścieżkę do Rożnowa. Była to wyprawa w samo centrum natury! Po przyjeździe na miejsce i słodkim poczęstunku udaliśmy się z panem leśnikiem w głąb lasu. Uczniowie przeszli specjalnie przygotowaną leśną ścieżką uczestnicząc w przyrodniczo — edukacyjnych zabawach, słuchali odgłosów zwierząt i starali się je wytropić. Utrwalali wiedzę na temat grzybów jadalnych i trujących. Dzieci miały okazję powtórzyć wiadomości z zakresu segregacji śmieci, wypatrywały zwierząt wśród drzew, nauczyły się w jaki sposób zmierzyć grubość drzewa. Następnie zostaliśmy zaproszeni do udziału w licznych zabawach. Wysiłek dzieci został nagrodzony w smacznymi cukierkami. Potem przyszedł czas na odpoczynek i ognisko. Ci, którzy posilili się smaczną kiełbasą, mogli spróbować swoich sił w strzelaniu z łuku oraz poprosić o wykonanie tatuażu z motywem mieszkańców lasu. Ten wyjazd możemy zaliczyć do udanych. Dzieci wracały szczęśliwe, a podczas wycieczki nikt się nie nudził.

           

          Wychowawczynie 1b i 2c

        • Wycieczka do gospodarstwa edukacyjnego

        • 12.10.2022
        • Pod koniec września dzieci z klas 1a i 1c wraz z wychowawczyniami były na wycieczce w Gospodarstwie Edukacyjnym „W Zielonym Gaju” w Jastrzębiu. Jest to miejsce, gdzie dzieci mogły poznać tradycje i zwyczaje miejscowej ludności, sposoby obrabiania ziemi i wypróbować narzędzia używane do tego. Uczniowie mieli także możliwość poznania nowego gatunku owiec, a także obcowania z innymi zwierzętami gospodarskimi. Podczas warsztatów rękodzielniczych powstały pamiątkowe, drewniane wisiory. Niestety pogoda nie była najlepsza – padał deszcz, ale gdy tylko się rozpogodziło na moment, dzieci odwiedziły ogród warzywny, gdzie mogły poznać różne warzywa – nie tylko te najbardziej znane.

          To był wspaniale spędzony czas!  

           

          Wychowawczynie klas 1a i 1c

        • "Być świadkiem pokoju"

        • 10.10.2022
        • Diecezjalna Pielgrzymka Nauczycieli, Wychowawców i Katechetów odbyła się 8 października w Porąbce Uszewskiej. Uczestnicy mieli okazję wysłuchać wykładów dr Anety Rayzacher-Majewskiej oraz księdza Andrzeja Jasnosa. Hasło tegorocznej pielgrzymki: "Być świadkiem pokoju".

        • Wolontariat - wyjazd do Energylandii

        • 10.10.2022
        • Wolontariat to bezinteresowna praca na rzecz osób potrzebujących pomocy i środowiska. Wiąże się z ofiarowaniem swojego wolnego czasu i umiejętności. Daje okazję do nawiązywania nowych znajomości i zdobywania nowych umiejętności. Jest to również czas wspólnej zabawy.

          Wyjazd do ENERGYLANDII był dla uczniów klas ósmych ze Szkoły Podstawowej nr 3 i Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 1 w Limanowej okazją do integracji i niezapomnianych przeżyć. Pod opieką s. Krystyny Koszut,  ks. Bartosza Mizińskiego  i pana Tomasza Olczyka grupa 51 uczniów spędziła dzień na pełnej wrażeń zabawie.

          W przepięknej jesiennej scenerii i przy  słonecznej pogodzie czas upłynął  bardzo szybko. Pozostały wspomnienia, zdjęcia i niezapomniane wrażenia. Z tym większym zapałem można wrócić do nauki i pracy, której z pewnością nie zabraknie.

          Jolanta Wąsowicz

        • Spotkanie z policjantem

        • 03.10.2022
        • W związku ze zmianą przepisów prawa dotyczącego wspierania i resocjalizacji nieletnich 28 września odbyło się spotkanie z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji w Limanowej młodszym aspirantem panem Dariuszem Cibą. W zebraniu uczestniczyli rodzice uczniów klas 6b i 6d. W trakcie prezentacji został poruszony temat praw i obowiązków rodziców, uczniów i nauczycieli. Bardzo istotna była kwestia zapobiegania sytuacjom, w których w konflikt z prawem popada osoba nieletnia. Zasygnalizowano, że najważniejszy jest zawsze kontakt i rozmowa z dzieckiem oraz bliskość i dostępność mamy lub taty. Zachęcono także opiekunów do używania aplikacji mających na celu skuteczniejsze kontrolowanie bezpieczeństwa dzieci korzystających z nowoczesnych technik komunikacyjnych.

          Na drugi dzień zostało zrealizowane spotkanie, którego uczestnikami byli uczniowie. Pan policjant rozmawiał z dziećmi na temat konkretnych przykładów łamania przepisów prawa przez osoby nieletnie. Szóstoklasiści wiedzą już, że czyny, które do tej pory były wykroczeniami, kwalifikowane są od czasu zmian w kodeksie jako czyny karalne. Wiedzą także, że każdy nieletni dopuszczający się zachowań ksenofobicznych, używający substancji psychoaktywnych, niedopełniający obowiązku szkolnego, niestosujący się do przepisów ruchu drogowego, obrażający innych w sieci, stosujący przemoc fizyczną i psychiczną w świetle prawa powinien ponieść odpowiedzialność.

        • Wycieczka Szkolnego Koła Misyjnego (PDMD) do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Czernej

        • 01.10.2022
        • 24.09.2023 r. wczesnym sobotnim rankiem wyjechaliśmy na wycieczkę do Klasztoru Karmelitów Bosych w Czernej. Uczestnikami wycieczki byli uczniowie naszej szkoły (39 osób) z klas od 1 do 8 pod opieką pani Marty Kędroń i siostry Anny Jonkisz.

          Klasztor w Czernej funkcjonuje od 1633 roku, wtedy zamieszkali tam pierwsi karmelitańscy pustelnicy. W 1640 roku konsekrowano tam kościół pod wezwaniem Świętego Proroka Eliasza. Właśnie w tym kościele uczestniczyliśmy we Mszy Świętej - była modlitwa za wszystkich misjonarzy oraz nasze rodziny. Potem zwiedziliśmy klasztor, w którym znajduje się piękne nowoczesne muzeum. Uczestniczyliśmy w ciekawej lekcji historii. Mieliśmy też okazję do spotkania się z dziełem misyjnym Zakonu Karmelitów Bosych w Afryce. Przeszliśmy jeszcze stacjami drogi krzyżowej, która jest umiejscowiona na stoku góry czernieńskiej.

          Na końcu naszego wędrowania, w ogrodzie klasztornym mieliśmy smakowitego grilla. Nasza wycieczka była bardzo udana.

        • Spotkanie z policjantami w klasach 1

        • 18.09.2022
        • Na początku roku szkolnego uczniowie z pierwszych klas poznają zasady ruchu drogowego, znaki oraz uczą się jak należy zachowywać się w pobliżu ulic. Jak co roku zaprosiliśmy panów policjantów, by przybliżyli dzieciom te zagadnienia. Tematem spotkania było przede wszystkim bezpieczeństwo. Funkcjonariusze rozmawiali z uczniami o bezpiecznym poruszaniu się po drogach, a w szczególności omówili zasady bezpiecznej drogi do i ze szkoły. Przypomnieli o korzyściach noszenia elementów odblaskowych przy ubraniu, bądź tornistrze oraz jak należy zachować się, gdy zaczepi nas obca osoba lub zaatakuje pies. Dzieci chętnie uczestniczyły w spotkaniu, dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i zadawały pytania naszym gościom. Miały też okazję zaprezentowania prawidłowego przechodzenia przez jezdnię przed budynkiem szkoły. Dużą atrakcją była możliwość obejrzenia wnętrza radiowozu, zaprezentowanie działania sygnałów świetlnych i dźwiękowych pojazdu uprzywilejowanego.

          Serdecznie dziękujemy panom policjantom za przybliżenie zasad ruchu drogowego, oraz podzielenie się z nami ciekawymi policyjnymi historiami.

        • Ślubowanie klas pierwszych

        • 01.09.2022
        • 1 września odbyła się uroczystość Pasowania na uczniów klasy pierwszej. To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, a także rodziców.Uczniowie klasy pierwszej przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Zapewniali także, że są gotowi podejmować uczniowskie wyzwania. Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania oraz pasowanie na uczniów, którego dokonali Pan Dyretor oraz Pani Dyrektor. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Limanowej.Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy. Nie zabrakło też upominków od rodziców. Naszym najmłodszym uczniom życzymy samych sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy.

           

          J. Tabor

        • Inauguracja nowego roku szkolnego 2022/23

        • 01.09.2022
        • 1 września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Opaleni, wypoczęci, pełni wakacyjnych wspomnień zgromadziliśmy się w hali sportowej, gdzie z radością witaliśmy się po wakacjach. Dzień rozpoczął się od akademii, podczas której pan dyrektor Wiesław Wójtowicz przywitał wszystkich i uroczyście rozpoczął nowy nok szkolny. Program artystyczny przygotowali uczniowie klas 6a i 6c wraz z wychowawcami. Nowy rok szkolny, nowe wyzwania, marzenia.

          Wszystkim życzymy powodzenia, satysfakcji i pozytywnej energii na każdy dzień szkolny!

          Niech szkoła będzie miejscem wszechstronnego rozwoju, źródłem wiedzy oraz przyjaznym i bezpiecznym miejscem.

        • Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

        • 30.08.2022
        • Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 - 1 września 2022 r. /czwartek/:

          godz. 7:45 – klasy II – VIII w hali sportowej

          godz. 9:15 – Msza Św. w Bazylice M. B. Bolesnej w Limanowej

          godz. 11:00 – oddział przedszkolny i klasy I w hali sportowej

        • Projekt "Równe szanse"

        • 16.08.2022
        • Droga Młodzieży!

          - lubisz pisać teksty?
          - interesujesz się swoim otoczeniem?
          - masz zainteresowania dziennikarskie i chcesz je rozwijać?
          - chcesz aktywnie i twórczo spędzić wolny czas?
          - chcesz poznawać nowych ludzi?
          - chciałbyś się sprawdzić w różnych sytuacjach i podejmować nowe wyzwania?

          Jeśli tak, to mamy dla Ciebie ciekawą propozycję!

          Zapraszamy młodzież klas 7 i 8 do kolejnej edycji Programu Równać Szanse. Tym razem w ramach projektu będziemy tworzyć gazetkę dla limanowskiej młodzieży.

          W ramach projektu czekają na Ciebie m.in.

          - warsztaty dziennikarskie z dziennikarzami RDN Małopolska/ Nowy Sącz
          - warsztaty z poprawnej polszczyzny z Maurycym Polaskim – aktorem, współtwórcą ,,Kabaretu pod wyrwigroszem’’,
          - wycieczka integracyjna do Młodzieżowego Obserwatorium Astronomicznego w Niepołomicach,
          - spotkania z ciekawymi ludźmi,
          - wolny czas spęczony twórczo oraz mnóstwo dobrej zabawy!

          Od 2001 roku program „Równać Szanse” wspiera ciekawe inicjatywy społeczne służące wyrównywaniu szans na dobry start w dorosłe życie młodzieży z małych miejscowości, poprzez podnoszenie ich społecznych i emocjonalnych kompetencji.

          „Równać Szanse” to przede wszystkim projekty realizowane przez młodzież, dzięki którym młodzi ludzie mogą:

          • poznać swoje możliwości i uwierzyć siebie,
          • podejmować decyzje i brać za nie odpowiedzialność,
          • lepiej poznać i zrozumieć społeczność, w której żyją,
          • nawiązać relacje i współpracę zarówno z rówieśnikami, jak i dorosłymi

          Projekt trwa od 1 września br do 28 lutego 2023

           

          Czekamy na Twoje zgłoszenie do 22 sierpnia!

           

          Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej
          tel. 18 3372- 140 wew. 105
          lub mailowo: wypozyczalnia@mbp.wlimanowej.pl

        • Wakacyjny wyjazd Dzieci Maryi

        • 21.07.2022
        • Wincentyńska Młodzież Maryjna, czyli Dzieci Maryi, z których większość uczęszcza do naszej szkoły, wypoczywały od 4 do 14 lipca, wraz z opiekunami, w Kołobrzegu. Uczestnicy wyjazdu umacniali ducha, uczestnicząc co dzień w Mszy Świętej, na której wielbili Boga grą i śpiewem. W dziesięciodniowym programie były oczywiście również kąpiele w morzu, zabawy i konkursy na plaży, a także zwiedzanie muzeum figur woskowych i muzeum minerałów, podziwianie widoków z latarni morskiej, rejs statkiem po Bałtyku, dzień spędzony w parku rozrywki Dziki Zachód oraz obserwowanie zachodu słońca z molo. Dzieci mogły ponadto zaprezentować swoje umiejętności w konkursie Mam Talent jak również w zawodach plażowych na najpiękniejszy zamek z piasku. Ponadto WMM integrowała się na wspólnym grilu i dyskotece, a także podczas pogodnych wieczorków. Wszyscy zdrowi i zadowoleni, napełnieni nowymi siłami i pomysłami 14 lipca wrócili do Limanowej.

          Wyjazd zorganizowano dzięki pomocy i wsparciu finansowemu ludzi dobrej woli oraz proboszcza parafii. Dziękujemy także  siostrze Krystynie i rodzicom za opiekę i towarzyszenie duchowe.

        • Festiwal Vincentiana - sukces scholi

        • 18.07.2022
        • Schola, działającai przy Parafi Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej - a wraz z nią uczennice naszej szkoły - zdobyły 2 miejsce na ogólnopolskim konkursie piosenki "Vincentiana".

          “Cieszyć się będę Tobą”, to tytuł tegorocznego Festiwalu Młodych Vincentiana, organizowanego przez kleryków Zgromadzenia Księży Misjonarzy w Piekarach pod Krakowem.

          I w tym haśle zawiera się całe piękno tego wydarzenia. Festiwal skupia się na trzech filarach- ludzie, wiara i piosenka. Ludzie, bo to oni to tworzą. Wiara, bo to ich skupia. Piosenka, bo od tego się zaczęło.

          Tegoroczny festiwal rozpoczął się od Mszy Świętej, podczas której usłyszeliśmy “Vincentianę uważam za otwartą”. Potem nie zabrakło czasu na wspólną integrację, poprzez taniec i zabawę, czyli coś, co młodzież uwielbia. Wtorek upłynął nam pod znakiem warsztatów z różnymi ludźmi, były warsztaty biblijne, teatralne, muzyczne, modowe, psychologiczne i medyczne. Każdy znalazł coś dla siebie i mógł rozwinąć swoje pasje. Wieczorem odbył się pierwszy i z pewnością bardzo wyczekiwany koncert Lazarystów, czyli zespołu kleryckiego. Później mogliśmy bawić się na VincaVixie. Trzeci dzień był niezwykle ważny dla zespołów, które przyjechały z myślą o przeglądzie. Już z samego rana rozpoczęły się przesłuchania, a wieczorem rozdanie nagród, miejsce drugie zdobyła Wincentyńska Młodzież Maryjna (dzieci Maryi) z Limanowej. Potem znowu mogliśmy się zatracić w muzyce, poprzez koncerty - bonoboco, zwycięzców ubiegłorocznej edycji Vincentiany oraz Boguchwały, niezwykłych muzyków, którzy urządzili nam taneczne uwielbienie Boga. W czwartek księża pozwolili nam jeszcze mocniej pochylić się nad tajemnicą Spowiedzi, poprzez Pole Miłosierdzia, po której bezpośrednio uczestniczyliśmy w Mszy Świętej. Wieczorem poznaliśmy wyjątkowych gości, między innymi księdza Krzysztofa Kołtunowicza, siostrę Lirę Pietras OCD, Magdalenę i Roberta Mikutel oraz Monikę Ogrodnik. Na wieczór wróciliśmy do Kościoła, aby móc uczestniczyć w Uwielbieniu, a później w adoracji, aż do godziny dwunastej. Dokładnie o północy rozpoczęła się nasza ostatnia, wspólna Eucharystia, na której padły te najtrudniejsze słowa. “Vincentianę uważam za zakończoną”. Choć dzięki realizatorowi dźwięku, nie każdy mógł usłyszeć ostatni wyraz. W ten sposób kleryk Dawid, tegoroczny organizator wydarzenia, zakończył je, aby kolejna odsłona festiwalu przeszła do historii.

          Nad duchowym przebiegiem Festiwalu czuwała Siostra Joanna Nowińska SM oraz Ksiądz Konrad Jaworecki CM. Wspólnie przeprowadzili nas przez księgę Amosa, tłumacząc poszczególne jej części oraz wyciągając dla nas ważne jej aspekty. Pokazali nam jeszcze mocniej Boga, który jest dla nas przez cały czas, który nas nie zostawia, tylko podtrzymuje na każdej drodze życia.

          Vincentiana była owocnym czasem dla każdego z nas, mogliśmy rozwinąć swoje umiejętności, poznać nowych przyjaciół, spotkać starych, przeżyć na nowo obecność Boga i po prostu cieszyć się sobą. Choć samo wydarzenie się zakończyło, to Vincentiana trwa dalej, w naszych sercach i duszach. Jej dobre owoce, będą się ukazywały przez cały rok, pomagając nam wzrastać każdego dnia, ani na moment nie opuszczając ścieżki Bożej.

        • Biwak na Korabie

        • 30.06.2022
        • Tuż przed zakończeniem roku szkolnego klasa 3a wycieczką na Korab zakończyła realizację innowacji "Mieszkam w Limanowej, poznaję przyrodę, historię i okolice swojego miasta". Uczniowie dojechali na stację narciarską, a potem pieszo dotarli na szczyt Korabu. Pogoda była wyśmienita, widoki wspaniałe, więc wędrówka byłą bardzo przyjemna. Na szczycie uczniowie podsumowali zdobyte wiadomości historyczne i zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie. Doskonale bawili się w szałasie, a później na placu zabaw pod Miejską Górą. Bawiły się również panie, szczególnie dobrze wychodziło im ... huśtanie się na huśtawkach.

                                                                                                               wychychowawczyni B. Zoń

        • Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

        • 25.06.2022
        • 24 czerwca o godzinie 8:00 uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 spotkali się w hali sportowej, aby uroczyście zakończyć rok szkolny 2021/2022.  

          W części oficjalnej akademii miało miejsce pożegnanie odchodzących na emeryturę nauczycielek, które przez wiele lat współtworzyły historię naszej szkoły: 

          Pani Jolanty Juszkiewicz - 40 lat pracy,
          Pani Czesławy Michalik - 41 lat pracy,
          Pani Zofii Gawlik - 35 lat pracy, 
          Pani Lidii Jurowicz-Filipek - 27 lat pracy w tej szkole.
           

          Pożegnaliśmy także księdza Jarosława Gomułkę, który pracował w naszej szkole przez ostatnie 3 lata 

          Pan dyrektor Wiesław Wójtowicz dziękował im za zaangażowanie i serce, które wkładali w wykonywanie swojej pracy i życzył wszystkiego najlepszego na kolejne lata. Do podziękowań i życzeń składanych przez pana dyrektora dołączyła się także pani Elżbieta Mordarska - Prezes Zarządu Oddziału ZNP w Limanowej. W imieniu odchodzących na emeryturę pań głos zabrała pani Jolanta Juszkiewicz. Dziękowała Dyrekcji i wszystkim pracownikom szkoły za tworzenie wyjątkowej atmosfery, która powodowała, że do szkoły przychodziły z radością. Zapewniała, że Trójka na stałe zostanie w ich sercach. 

          Akademia była także okazją do nagrodzenia uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w poszczególnych klasach. Świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody z rąk pana dyrektora Wiesława Wójtowicza i pani wicedyrektor Teresy Dudek odebrali: 

          Bartosz Twaróg (klasa 4a), Mikołaj Olszewski (klasa 4b), Izabela Garncarczyk (klasa 4c), Magdalena Sejmej (klasa 4d), Justyna Szpilowska (klasa 5a), Hubert Orzeł (klasa 5b), Lena Bogusz (klasa 5c), Wiktoria Mól (klasa 5d), Szymon Chudzio (klasa 6a), Anna Kurek (klasa 6b), Zuzanna Sukiennik (klasa 7a), Lena Marek, Przemysław Twaróg (klasa 7b), Maja Golińska (klasa 7c), Magdalena Monasterska (klasa 7d), Filip Stanisz (klasa 7e). 

          W części artystycznej wystąpili uczniowie klas siódmych “c” i “d”, przedstawiając w ironiczny sposób swój stosunek do wakacji i tęsknotę za...  szkołą. 

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. płk. Józefa Jońca w Limanowej
      • (18) 3371401
      • Fax: (18) 3379 282 (18) 3379 281 sekretariat (18) 3379 285 pokój nauczycielski (18) 3379 286 świetlica (18) 3379 287 higienistka (18) 3379 288 pedagog (18) 3379 289 logopeda (18) 3379 290 hala sportowa
      • ul. S. Jordana 3 34-600 Limanowa Poland
      • Inspektorem ochrony danych osobowych jest p. Magdalena Buczak, iod@miasto.limanowa.pl
    • Logowanie