• 8a
        Data publikacji: 2018-09-10
         

          Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
        1.
        7.30-8.15
        w.fiz chł
        Olczyk
        hala1
        EDB
        T Hejmej
        9
        w.fiz dz
        Brzezińska
        hala2
        w.fiz chł
        Olczyk
        hala2
        niem gr2
        L Filipek
        14
        2.
        8.25-9.10
        w.fiz chł
        Olczyk
        hala1
        pol
        Sochacka
        10
        w.fiz dz
        Brzezińska
        hala2
        w.fiz chł
        Olczyk
        hala2
        niem gr2
        L Filipek
        14
        3.
        9.20-10.05
        fiz
        K Król
        11
        rel
        Młynarczyk
        12
        hist
        T Hejmej
        9
        fiz
        K Król
        11
        mat
        Dobrzycka
        7
        4.
        10.15-11.00
        pol
        Sochacka
        10
        mat
        Dobrzycka
        7
        biol
        B. Stryczek
        32
        chem
        K Kurczab
        12
        l.wych
        A. Stryczek
        14
        5.
        11.20-12.05
        chem
        K Kurczab
        11
        hist
        T Hejmej
        10
        mat
        Dobrzycka
        7
        mat
        Dobrzycka
        7
        geog
        K. Ociepka
        8
        6.
        12..20-13.05
        WOS
        Zimowski
        9
        WOS
        Zimowski
        33
        pol
        Sochacka
        33
        pol
        Sochacka
        33
        pol
        Sochacka
        33
        7.
        13.15-14.00
        WDZ
        Oleksy
        33
        niem gr1
        Frys
        34
        ang gr2
        A. Stryczek
        50b
        inf gr 1
        D. Ociepka
        35
        ang gr2
        A. Stryczek
        14
        ang gr1
        A. Stryczek
        34
        w.fiz dz
        Brzezińska
        hala1
        8.
        14.05-14.50
        rel
        Młynarczyk
        12
        niem gr1
        Frys
        34
        ang gr2
        A. Stryczek
        8
        inf gr2
        D. Ociepka
        35
        ang gr1
        A. Stryczek
        33
        ang gr1
        A. Stryczek
        34
        w.fiz dz
        Brzezińska
        hala1
        9.
        14.55-15.40
                 
        10.
        15.45-16.30
                 
    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. płk. Józefa Jońca w Limanowej, ul. Jordana 3
      • sekretariat.sp3@miasto.limanowa.pl
      • Fax: (18) 3379 282 (18) 3371 401 sekretariat (18) 3379 281 sekretariat (18) 3379 285 pokój nauczycielski (18) 3379 286 świetlica (18) 3379 287 higienistka (18) 3379 288 pedagog (18) 3379 289 logopeda (18) 3379 290 hala sportowa
      • 34-600 Limanowa ul.S. Jordana 3
      • darek2006@gmail.com
      • Inspektorem ochrony danych osobowych jest p. Magdalena Buczak, iod@miasto.limanowa.pl
    • Logowanie