• 3A
        Data publikacji: 2018-09-10
         

          Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
        1.
        7.30-8.15
        inf gr 1
        D. Ociepka
        35
        niem gr1
        L Filipek
        50b
        hist
        T Hejmej
        9
        ang gr2
        Fiejtek
        50a
        w.fiz chł
        K. Dudek
        hala1
        2.
        8.25-9.10
        mat
        T. Dudek
        5
        niem gr1
        L Filipek
        50b
        inf gr2
        D. Ociepka
        35
        mat
        T. Dudek
        5
        ang gr2
        Fiejtek
        50a
        w.fiz chł
        K. Dudek
        hala1
        3.
        9.20-10.05
        chem
        K Kurczab
        8
        mat
        T. Dudek
        5
        geog
        K. Ociepka
        8
        w.fiz chł
        K. Dudek
        hala1
        w.fiz dz
        Olesiak
        hala2
        fiz
        K Król
        11
        4.
        10.15-11.00
        hist
        T Hejmej
        9
        EDB
        T Hejmej
        9
        l.wych
        Michalik
        10
        w.fiz dz
        Olesiak
        hala2
        w.fiz chł
        K. Dudek
        hala1
        mat
        T. Dudek
        5
        pol
        Michalik
        5.
        11.20-12.05
        rel
        Młynarczyk
        14
        biol
        B. Stryczek
        32
        pol
        Michalik
        10
        pol
        Michalik
        10
        pol
        Michalik
        10
        6.
        12..20-13.05
        pol
        Michalik
        10
        muzyka
        K Jurowicz
        12
        WDZ
        Oleksy
        10
        mat
        T. Dudek
        5
        WOS
        Zimowski
        9
        7.
        13.15-14.00
        zajęcia artystyczne
        K Jurowicz
        12
        rel
        Młynarczyk
        12
        niem gr2
        L Filipek
        6
        ang gr1
        Fiejtek
        50a
        zajęcia techniczne
        Ciechanowska
        14
        w.fiz dz
        Olesiak
        sg
        8.
        14.05-14.50
            ang gr1
        Fiejtek
        50a
        niem gr2
        L Filipek
        12
        zajęcia techniczne
        Ciechanowska
        14
        w.fiz dz
        Olesiak
        sg
        9.
        14.55-15.40
                 
        10.
        15.45-16.30
                 
    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. płk. Józefa Jońca w Limanowej, ul. Jordana 3
      • sekretariat.sp3@miasto.limanowa.pl
      • Fax: (18) 3379 282 (18) 3371 401 sekretariat (18) 3379 281 sekretariat (18) 3379 285 pokój nauczycielski (18) 3379 286 świetlica (18) 3379 287 higienistka (18) 3379 288 pedagog (18) 3379 289 logopeda (18) 3379 290 hala sportowa
      • 34-600 Limanowa ul.S. Jordana 3
      • darek2006@gmail.com
      • Inspektorem ochrony danych osobowych jest p. Magdalena Buczak, iod@miasto.limanowa.pl
    • Logowanie