• 3B
        Data publikacji: 2018-09-10
         

          Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
        1.
        7.30-8.15
        w.fiz dz
        Brzezińska
        sg
        w.fiz chł
        K. Dudek
        hala2
          l.wych
        Dobrzycka
        7
        niem gr1
        L Filipek
        9
        ang gr2
        Stach
        50b
        mat
        Dobrzycka
        7
        2.
        8.25-9.10
        w.fiz chł
        K. Dudek
        hala2
        w.fiz dz
        Brzezińska
        sg
        mat
        Dobrzycka
        7
        hist
        T Hejmej
        9
        ang gr1
        Stach
        50b
        niem gr2
        L Filipek
        12
        hist
        T Hejmej
        9
        3.
        9.20-10.05
        muzyka
        K Jurowicz
        12
        pol
        Sochacka
        10
        mat
        Dobrzycka
        7
        WOS
        Zimowski
        9
        WDZ
        Oleksy
        32
        4.
        10.15-11.00
        mat
        Dobrzycka
        7
        biol
        B. Stryczek
        6
        geog
        K. Ociepka
        8
        mat
        Dobrzycka
        7
        pol
        Sochacka
        EDB
        T Hejmej
        32
        5.
        11.20-12.05
        zajęcia artystyczne
        K Jurowicz
        12
        w.fiz chł
        K. Dudek
        hala2
        w.fiz dz
        Brzezińska
        sg
        pol
        Sochacka
        33
        pol
        Sochacka
        32
        fiz
        K Król
        11
        6.
        12..20-13.05
        pol
        Sochacka
        33
        w.fiz dz
        Brzezińska
        sg
        w.fiz chł
        K. Dudek
        hala2
        chem
        K Kurczab
        11
        zajęcia techniczne
        Ciechanowska
        14
        rel
        Młynarczyk
        12
        7.
        13.15-14.00
        zajęcia techniczne
        Ciechanowska
        14
        inf gr 1
        D. Ociepka
        35
        niem gr2
        L Filipek
        50a
          rel
        Młynarczyk
        11
         
        8.
        14.05-14.50
        ang gr1
        Stach
        50b
        inf gr2
        D. Ociepka
        35
        ang gr2
        Stach
        50b
        niem gr1
        L Filipek
        50a
             
        9.
        14.55-15.40
                 
        10.
        15.45-16.30
                 
    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. płk. Józefa Jońca w Limanowej, ul. Jordana 3
      • sekretariat.sp3@miasto.limanowa.pl
      • Fax: (18) 3379 282 (18) 3371 401 sekretariat (18) 3379 281 sekretariat (18) 3379 285 pokój nauczycielski (18) 3379 286 świetlica (18) 3379 287 higienistka (18) 3379 288 pedagog (18) 3379 289 logopeda (18) 3379 290 hala sportowa
      • 34-600 Limanowa ul.S. Jordana 3
      • darek2006@gmail.com
      • Inspektorem ochrony danych osobowych jest p. Magdalena Buczak, iod@miasto.limanowa.pl
    • Logowanie