• mgr     Brajner Maria     /edukacja wczesnoszkolna/

    mgr     Brzezińska Beata     /wychowanie fizyczne/

    ks. mgr Chwastek Dariusz   /religia/

    mgr     Ciechanowska Kamila  /zajęcia techniczne, artystyczne, technika, j. angielski/

    mgr     Czeczótka Ilona     /edukacja wczesnoszkolna/

    mgr     Danel Maria     /kierownik świetlicy/

    mgr     Dobrzycka Maria     /matematyka/

    mgr     Dudek Teresa     /matematyka/

    mgr     Dudek Krzysztof     /wychowanie fizyczne/

    mgr     Dyrek Magdalena  /matematyka/

    mgr     Fiejtek Joanna     /j. angielski/

    mgr     Frys Joanna     /edukacja wczesnoszkolna, j. niemiecki, świetlica/

    mgr     Garncarz Mariola     /edukacja wczesnoszkolna/

    mgr     Gawlik Zofia     /edukacja wczesnoszkolna/

    mgr     Hejmej Tadeusz    /historia, WOS, EDB/

    mgr     Jurowicz-Filipek Lidia     /j. niemiecki/

    mgr     Jurowicz Kinga    /zajęcia techniczne, artystyczne, muzyka, plastyka/

    mgr     Juszkiewicz Jolanta     /edukacja wczesnoszkolna, matematyka/

    mgr     Kędroń Marta     /religia, edukacja wczesnoszkolna/

    mgr     Kindlik Piotr     /wychowanie fizyczne/

    mgr     Knapik Joanna     /j. angielski/

    mgr     Kolba Sabina     /pedagog specjalny, nauczyciel wspomagający/

    mgr     Kot Beata   /pedagog specjalny, nauczyciel wspomagający/

    mgr     Kozieł Dorota     /j. polski/

    mgr     Król Katarzyna     /fizyka/

    mgr     Król Stanisław  /historia, WOS, informatyka/

    mgr     Kurczab Katarzyna  /przyroda, chemia/

    mgr     Mamak Dorota     /edukacja wczesnoszkolna/

    mgr     Michalik Czesława     /j. polski/

    mgr     Michalik Magdalena  /j. angielski/

    s. mgr Młynarczyk Monika  /religia/

    mgr     Młynarczyk-Łydko Elżbieta     /pedagog specjalny, nauczyciel wspomagający/

    mgr     Mordarska-Sukiennik Anna     /wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna/

    mgr     Mrozek Anna     /matematyka/

    mgr     Mruk Beata     /matematyka, świetlica/

    mgr     Noworolnik Angelika  /wychowanie przedszkolne/

    mgr     Ociepka Aneta     /biblioteka/

    mgr     Ociepka Dariusz     /informatyka, zaj. komputerowe/

    mgr     Ociepka Katarzyna     /geografia, przyroda/

    mgr     Ociepka Małgorzata     /edukacja wczesnoszkolna/

    mgr      Odziomek Justyna     /wychowanie przedszkolne/

    mgr     Olczyk Tomasz     /wychowanie fizyczne/

    mgr     Oleksy Justyna     /biologia, przyroda, chemia, WDŻ/

    mgr     Olesiak Agnieszka     /wychowanie fizyczne/

    mgr     Orszulak Dorota  /świetlica/

    mgr     Pajor Regina     /edukacja wczesnoszkolna/

    mgr     Piotrowska Urszula    /biblioteka/

    mgr     Ptaszek Ewa     /edukacja wczesnoszkolna/

    mgr     Romaniuk Beata     /j. polski, informatyka, zaj. komputerowe/

    mgr     Sewielska-Janczy Agata     /pedagog specjalny, nauczyciel wspomagający/

    mgr     Smoleń Ewa     /edukacja wczesnoszkolna/

    mgr     Sochacka Marta     /j. polski/

    s. mgr  Sokołowska Teresa  /religia/

    mgr     Stach Katarzyna     /j. angielski/

    mgr     Stanisz Małgorzata   /j. polski/

    mgr     Stryczek Bożena     /biologia, przyroda/

    mgr     Stryczek Alina        /j. angielski, j. niemiecki/

    mgr     Ślazyk Natalia   /nauczyciel wspomagający/

    ks. mgr Śmigacz  Maciej   /religia/

    mgr     Tabor Justyna  /wychowanie przedszkolne, świetlica/

    mgr     Trynka Agnieszka     /nauczyciel wspomagający, przyroda/

    mgr     Twaróg Barbara     /świetlica/

    mgr     Twaróg Łukasz   /plastyka, WDŻ, zajęcia techniczne, artystyczne/

    mgr     Wąs Zofia     /matematyka/

    mgr     Węglowska-Golonka Joanna     /j. polski/

    mgr     Wiśniowska Barbara     /biblioteka/

    mgr     Włodarczyk Krystyna   /pedagog specjalny/

    mgr     Włodarczyk Jacek     /wychowanie fizyczne/

    mgr     Wójcik Katarzyna   /j. angielski/

    mgr     Wójtowicz Wiesław     /wychowanie fizyczne/

    mgr     Zaczyńska-Motyka Katarzyna     /j. angielski/

    mgr     Zimowski Witold  /historia, WOS/

    mgr     Zoń Bożena     /edukacja wczesnoszkolna/

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. płk. Józefa Jońca w Limanowej, ul. Jordana 3
      • sekretariat.sp3@miasto.limanowa.pl
      • Fax: (18) 3379 282 (18) 3371 401 sekretariat (18) 3379 281 sekretariat (18) 3379 285 pokój nauczycielski (18) 3379 286 świetlica (18) 3379 287 higienistka (18) 3379 288 pedagog (18) 3379 289 logopeda (18) 3379 290 hala sportowa
      • 34-600 Limanowa ul.S. Jordana 3
      • darek2006@gmail.com
      • Inspektorem ochrony danych osobowych jest p. Magdalena Buczak, iod@miasto.limanowa.pl
    • Logowanie