• 6b
        Data publikacji: 2018-09-10
         

          Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
        1.
        7.30-8.15
                 
        2.
        8.25-9.10
                 
        3.
        9.20-10.05
            basen gr1
        K. Dudek
        pływalnia
        basen gr2
        Kindlik
        pływalnia
           
        4.
        10.15-11.00
            basen gr1
        K. Dudek
        pływalnia
        basen gr2
        Kindlik
        pływalnia
           
        5.
        11.20-12.05
        mat
        T. Dudek
        5
        mat
        T. Dudek
        5
        mat
        T. Dudek
        5
        mat
        T. Dudek
        5
        mat
        T. Dudek
        5
        6.
        12..20-13.05
        l.wych
        S Król
        14
        hist
        S Król
        9
        rel
        Sokołowska
        32
        przyroda
        Oleksy
        32
        pol
        Romaniuk
        10
        7.
        13.15-14.00
        rel
        Sokołowska
        11
        pol
        Romaniuk
        10
        przyroda
        Oleksy
        32
        pol
        Romaniuk
        33
        przyroda
        Oleksy
        32
        8.
        14.05-14.50
        pol
        Romaniuk
        10
        pol
        Romaniuk
        10
        pol
        Romaniuk
        10
        muzyka
        K Jurowicz
        12
        zajęcia techniczne
        Ciechanowska
        12
        9.
        14.55-15.40
        w.fiz chł
        Kindlik
        sg
        w.fiz dz
        Olesiak
        hala2
        ang gr1
        A. Stryczek
        34
        zaj.komp gr1
        D. Ociepka
        35
        ang gr2
        A. Stryczek
        34
        ang gr2
        A. Stryczek
        34
        hist
        S Król
        9
        10.
        15.45-16.30
        w.fiz dz
        Olesiak
        hala2
        w.fiz chł
        Kindlik
        sg
        ang gr1
        A. Stryczek
        34
        zaj.komp gr2
        D. Ociepka
        35
        ang gr1
        A. Stryczek
        34
        ang gr2
        A. Stryczek
        34
        plastyka
        Ł Twaróg
        14
    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. płk. Józefa Jońca w Limanowej, ul. Jordana 3
      • sekretariat.sp3@miasto.limanowa.pl
      • Fax: (18) 3379 282 (18) 3371 401 sekretariat (18) 3379 281 sekretariat (18) 3379 285 pokój nauczycielski (18) 3379 286 świetlica (18) 3379 287 higienistka (18) 3379 288 pedagog (18) 3379 289 logopeda (18) 3379 290 hala sportowa
      • 34-600 Limanowa ul.S. Jordana 3
      • darek2006@gmail.com
      • Inspektorem ochrony danych osobowych jest p. Magdalena Buczak, iod@miasto.limanowa.pl
    • Logowanie