• 6c
        Data publikacji: 2018-09-10
         

          Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
        1.
        7.30-8.15
          basen gr1
        Brzezińska
        pływalnia
        basen gr2
        Olczyk
        pływalnia
        plastyka
        Ł Twaróg
        14
        przyroda
        K Kurczab
        12
        zaj.komp gr1
        D. Ociepka
        35
        ang gr2
        K Wójcik
        11
        2.
        8.25-9.10
          basen gr1
        Brzezińska
        pływalnia
        basen gr2
        Olczyk
        pływalnia
        pol
        Kozieł
        10
        pol
        Kozieł
        5
        zaj.komp gr2
        D. Ociepka
        35
        ang gr1
        K Wójcik
        11
        3.
        9.20-10.05
        pol
        Kozieł
        5
        mat
        Dyrek
        11
        przyroda
        K Kurczab
        11
        pol
        Kozieł
        5
        mat
        Dyrek
        12
        4.
        10.15-11.00
        rel
        Sokołowska
        5
        rel
        Sokołowska
        33
        hist
        S Król
        9
        mat
        Dyrek
        8
        pol
        Kozieł
        9
        5.
        11.20-12.05
        mat
        Dyrek
        33
        muzyka
        K Jurowicz
        12
        mat
        Dyrek
        11
        w.fiz dz
        Włodarczyk
        hala1
        w.fiz chł
        Olczyk
        hala2
        l.wych
        K Wójcik
        7
        6.
        12..20-13.05
        przyroda
        K Kurczab
        11
        pol
        Kozieł
        5
        zajęcia techniczne
        Ciechanowska
        14
        w.fiz chł
        Olczyk
        hala2
        w.fiz dz
        Włodarczyk
        hala1
        hist
        S Król
        8
        7.
        13.15-14.00
        ang gr1
        K Wójcik
        34
          ang gr2
        K Wójcik
        11
           
        8.
        14.05-14.50
        ang gr1
        K Wójcik
        34
          ang gr2
        K Wójcik
        11
           
        9.
        14.55-15.40
                 
        10.
        15.45-16.30
                 
    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. płk. Józefa Jońca w Limanowej, ul. Jordana 3
      • sekretariat.sp3@miasto.limanowa.pl
      • Fax: (18) 3379 282 (18) 3371 401 sekretariat (18) 3379 281 sekretariat (18) 3379 285 pokój nauczycielski (18) 3379 286 świetlica (18) 3379 287 higienistka (18) 3379 288 pedagog (18) 3379 289 logopeda (18) 3379 290 hala sportowa
      • 34-600 Limanowa ul.S. Jordana 3
      • darek2006@gmail.com
      • Inspektorem ochrony danych osobowych jest p. Magdalena Buczak, iod@miasto.limanowa.pl
    • Logowanie