• 7a
        Data publikacji: 2018-09-10
         

          Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
        1.
        7.30-8.15
          niem
        Frys
        34
        biol
        B. Stryczek
        32
        w.fiz chł
        K. Dudek
        hala1
        w.fiz dz
        Mordarska
        sg
        mat
        Mrozek
        6
        2.
        8.25-9.10
          niem
        Frys
        34
        mat
        Mrozek
        11
        w.fiz chł
        K. Dudek
        hala1
        w.fiz dz
        Mordarska
        sg
        geog
        K. Ociepka
        8
        3.
        9.20-10.05
          inf
        D. Ociepka
        35
        hist
        Zimowski
        50a
        pol
        J. Golonka
        12
        ang
        Fiejtek
        50a
        4.
        10.15-11.00
          pol
        J. Golonka
        50a
        chem
        K Kurczab
        50a
        mat
        Mrozek
        50b
        plastyka
        Ł Twaróg
        50b
        5.
        11.20-12.05
        biol
        B. Stryczek
        50b
        rel
        Młynarczyk
        50b
        ang
        Fiejtek
        50a
        hist
        Zimowski
        9
        pol
        J. Golonka
        50b
        6.
        12..20-13.05
        geog
        K. Ociepka
        8
        chem
        K Kurczab
        11
        ang
        Fiejtek
        50a
        fiz
        K Król
        11
        fiz
        K Król
        11
        7.
        13.15-14.00
        mat
        Mrozek
        8
        w.fiz dz
        Mordarska
        sg
        w.fiz chł
        K. Dudek
        hala2
        rel
        Młynarczyk
        12
        muzyka
        K Jurowicz
        12
        l.wych
        J. Golonka
        5
        8.
        14.05-14.50
        pol
        J. Golonka
        5
        w.fiz chł
        K. Dudek
        hala2
        w.fiz dz
        Mordarska
        sg
        pol
        J. Golonka
        5
           
        9.
        14.55-15.40
        WDZ
        Oleksy
        32
               
        10.
        15.45-16.30
                 
    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. płk. Józefa Jońca w Limanowej, ul. Jordana 3
      • sekretariat.sp3@miasto.limanowa.pl
      • Fax: (18) 3379 282 (18) 3371 401 sekretariat (18) 3379 281 sekretariat (18) 3379 285 pokój nauczycielski (18) 3379 286 świetlica (18) 3379 287 higienistka (18) 3379 288 pedagog (18) 3379 289 logopeda (18) 3379 290 hala sportowa
      • 34-600 Limanowa ul.S. Jordana 3
      • darek2006@gmail.com
      • Inspektorem ochrony danych osobowych jest p. Magdalena Buczak, iod@miasto.limanowa.pl
    • Logowanie