• 7d
        Data publikacji: 2018-09-10
         

          Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
        1.
        7.30-8.15
        fiz
        K Król
        11
        rel
        Młynarczyk
        12
        geog
        K. Ociepka
        8
          geog
        K. Ociepka
        8
        2.
        8.25-9.10
        pol
        Kozieł
        7
        ang
        Fiejtek
        50a
        mat
        Dobrzycka
        7
          mat
        Dobrzycka
        7
        3.
        9.20-10.05
        ang
        Fiejtek
        50a
        niem
        Frys
        34
        pol
        Kozieł
        10
          pol
        Kozieł
        14
        4.
        10.15-11.00
        w.fiz dz
        Olesiak
        hala1
        w.fiz chł
        Włodarczyk
        hala2
        inf
        D. Ociepka
        35
        hist
        T Hejmej
        12
          ang
        Fiejtek
        50a
        5.
        11.20-12.05
        w.fiz chł
        Włodarczyk
        hala2
        w.fiz dz
        Olesiak
        hala1
        pol
        Kozieł
        6
        chem
        K Kurczab
        50b
        pol
        Kozieł
        8
        WDZ
        Oleksy
        50a
        6.
        12..20-13.05
        biol
        B. Stryczek
        32
        mat
        Dobrzycka
        7
        niem
        Frys
        34
        hist
        T Hejmej
        9
        muzyka
        K Jurowicz
        50a
        7.
        13.15-14.00
          chem
        K Kurczab
        11
        w.fiz chł
        Włodarczyk
        hala1
        w.fiz dz
        Olesiak
        hala2
        mat
        Dobrzycka
        7
        l.wych
        Ł Twaróg
        12
        8.
        14.05-14.50
          biol
        B. Stryczek
        32
        w.fiz dz
        Olesiak
        hala2
        w.fiz chł
        Włodarczyk
        hala1
        fiz
        K Król
        11
        plastyka
        Ł Twaróg
        14
        9.
        14.55-15.40
              rel
        Młynarczyk
        12
         
        10.
        15.45-16.30
                 
    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. płk. Józefa Jońca w Limanowej, ul. Jordana 3
      • sekretariat.sp3@miasto.limanowa.pl
      • Fax: (18) 3379 282 (18) 3371 401 sekretariat (18) 3379 281 sekretariat (18) 3379 285 pokój nauczycielski (18) 3379 286 świetlica (18) 3379 287 higienistka (18) 3379 288 pedagog (18) 3379 289 logopeda (18) 3379 290 hala sportowa
      • 34-600 Limanowa ul.S. Jordana 3
      • darek2006@gmail.com
      • Inspektorem ochrony danych osobowych jest p. Magdalena Buczak, iod@miasto.limanowa.pl
    • Logowanie