• 8b
        Data publikacji: 2018-09-10
         

          Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
        1.
        7.30-8.15
        niem gr1
        Frys
        34
        ang gr2
        Fiejtek
        50a
        w.fiz chł
        W Wójtowicz
        hala1
        w.fiz chł
        W Wójtowicz
        hala1
        w.fiz dz
        Brzezińska
        hala2
        inf gr 1
        D. Ociepka
        35
        niem gr2
        Frys
        34
        ang gr2
        Fiejtek
        50a
        2.
        8.25-9.10
        niem gr2
        Frys
        34
        ang gr1
        Fiejtek
        50a
        w.fiz chł
        W Wójtowicz
        hala1
        w.fiz chł
        W Wójtowicz
        hala1
        w.fiz dz
        Brzezińska
        hala2
        inf gr2
        D. Ociepka
        35
        niem gr1
        Frys
        jadalnia
        ang gr2
        Fiejtek
        50a
        3.
        9.20-10.05
        biol
        B. Stryczek
        32
        pol
        J. Golonka
        6
        l.wych
        Fiejtek
        14
        WOS
        T Hejmej
        8
        WOS
        T Hejmej
        9
        4.
        10.15-11.00
        chem
        K Kurczab
        12
        fiz
        K Król
        11
        mat
        Wąs
        5
        fiz
        K Król
        11
        pol
        J. Golonka
        11
        5.
        11.20-12.05
        mat
        Wąs
        7
        hist
        S Król
        9
        pol
        J. Golonka
        8
        pol
        J. Golonka
        12
        chem
        K Kurczab
        12
        6.
        12..20-13.05
        WDZ
        Oleksy
        7
        EDB
        T Hejmej
        8
        geog
        K. Ociepka
        8
        rel
        Młynarczyk
        10
        mat
        Wąs
        7
        7.
        13.15-14.00
        pol
        J. Golonka
        5
        mat
        Wąs
        6
        hist
        S Król
        9
        ang gr1
        Fiejtek
        50a
        w.fiz dz
        Brzezińska
        hala1
        8.
        14.05-14.50
          rel
        Młynarczyk
        11
          ang gr1
        Fiejtek
        50a
        w.fiz dz
        Brzezińska
        hala1
        9.
        14.55-15.40
                 
        10.
        15.45-16.30
                 
    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. płk. Józefa Jońca w Limanowej, ul. Jordana 3
      • sekretariat.sp3@miasto.limanowa.pl
      • Fax: (18) 3379 282 (18) 3371 401 sekretariat (18) 3379 281 sekretariat (18) 3379 285 pokój nauczycielski (18) 3379 286 świetlica (18) 3379 287 higienistka (18) 3379 288 pedagog (18) 3379 289 logopeda (18) 3379 290 hala sportowa
      • 34-600 Limanowa ul.S. Jordana 3
      • darek2006@gmail.com
      • Inspektorem ochrony danych osobowych jest p. Magdalena Buczak, iod@miasto.limanowa.pl
    • Logowanie