• 3C
        Data publikacji: 2018-09-10
         

          Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
        1.
        7.30-8.15
        mat
        T. Dudek
        5
        w.fiz dz
        K. Dudek
        sg
        w.fiz chł
        Kindlik
        hala2
        muzyka
        K Jurowicz
        12
        geog
        K. Ociepka
        8
        ang gr1
        Stach
        50b
        niem gr2
        Frys
        34
        2.
        8.25-9.10
        EDB
        T Hejmej
        9
        w.fiz dz
        K. Dudek
        sg
        w.fiz chł
        Kindlik
        hala2
        biol
        B. Stryczek
        32
        hist
        T Hejmej
        9
        niem gr1
        Frys
        jadalnia
        ang gr2
        Stach
        50b
        3.
        9.20-10.05
        pol
        Sochacka
        10
        hist
        T Hejmej
        9
        mat
        T. Dudek
        5
        pol
        Sochacka
        10
        mat
        T. Dudek
        5
        pol
        Sochacka
        4.
        10.15-11.00
        fiz
        K Król
        11
        mat
        T. Dudek
        5
        pol
        Sochacka
        33
        mat
        T. Dudek
        5
        pol
        Sochacka
        10
        5.
        11.20-12.05
        WDZ
        Oleksy
        32
        chem
        K Kurczab
        11
        w.fiz dz
        K. Dudek
        hala1
        w.fiz chł
        Kindlik
        hala2
        inf gr 1
        D. Ociepka
        35
        WOS
        Zimowski
        9
        6.
        12..20-13.05
        zajęcia artystyczne
        K Jurowicz
        12
        rel
        Młynarczyk
        14
        w.fiz chł
        Kindlik
        hala2
        w.fiz dz
        K. Dudek
        hala1
          zajęcia techniczne
        Ciechanowska
        14
        7.
        13.15-14.00
        rel
        Młynarczyk
        10
        l.wych
        Stach
        8
        niem gr1
        Frys
        34
        ang gr2
        Stach
        50b
          zajęcia techniczne
        Ciechanowska
        14
        8.
        14.05-14.50
          inf gr2
        D. Ociepka
        35
        ang gr1
        Stach
        50b
        niem gr2
        Frys
        34
           
        9.
        14.55-15.40
                 
        10.
        15.45-16.30
                 
    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. płk. Józefa Jońca w Limanowej, ul. Jordana 3
      • sekretariat.sp3@miasto.limanowa.pl
      • Fax: (18) 3379 282 (18) 3371 401 sekretariat (18) 3379 281 sekretariat (18) 3379 285 pokój nauczycielski (18) 3379 286 świetlica (18) 3379 287 higienistka (18) 3379 288 pedagog (18) 3379 289 logopeda (18) 3379 290 hala sportowa
      • 34-600 Limanowa ul.S. Jordana 3
      • darek2006@gmail.com
      • Inspektorem ochrony danych osobowych jest p. Magdalena Buczak, iod@miasto.limanowa.pl
    • Logowanie