• 8c
        Data publikacji: 2018-09-10
         

          Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
        1.
        7.30-8.15
        EDB
        T Hejmej
        6
        inf gr2
        D. Ociepka
        35
        niem gr1
        L Filipek
        6
        ang gr2
        A. Stryczek
        34
        WOS
        Zimowski
        6
        w.fiz chł
        Olczyk
        sg
        2.
        8.25-9.10
        chem
        K Kurczab
        6
        l.wych
        Wąs
        32
        ang gr2
        A. Stryczek
        34
        niem gr1
        L Filipek
        6
        geog
        K. Ociepka
        6
        w.fiz chł
        Olczyk
        sg
        3.
        9.20-10.05
        rel
        Młynarczyk
        6
        WDZ
        Oleksy
        32
        fiz
        K Król
        6
        chem
        K Kurczab
        6
        biol
        B. Stryczek
        6
        4.
        10.15-11.00
        hist
        S Król
        6
        mat
        Wąs
        32
        WOS
        Zimowski
        6
        pol
        J. Golonka
        6
        fiz
        K Król
        6
        5.
        11.20-12.05
        pol
        J. Golonka
        6
        pol
        J. Golonka
        33
        rel
        Młynarczyk
        6
        mat
        Wąs
        6
        mat
        Wąs
        6
        6.
        12..20-13.05
        mat
        Wąs
        6
        inf gr 1
        D. Ociepka
        35
        ang gr2
        A. Stryczek
        50b
        pol
        J. Golonka
        6
        hist
        S Król
        6
        pol
        J. Golonka
        6
        7.
        13.15-14.00
        ang gr1
        A. Stryczek
        6
        niem gr2
        L Filipek
        50a
          w.fiz dz
        Brzezińska
        sg
        w.fiz chł
        Olczyk
        hala1
        w.fiz dz
        Brzezińska
        hala2
        ang gr1
        A. Stryczek
        6
        8.
        14.05-14.50
        ang gr1
        A. Stryczek
        6
        niem gr2
        L Filipek
        50a
          w.fiz dz
        Brzezińska
        sg
        w.fiz dz
        Brzezińska
        hala2
        w.fiz chł
        Olczyk
        hala1
         
        9.
        14.55-15.40
                 
        10.
        15.45-16.30
                 
    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. płk. Józefa Jońca w Limanowej, ul. Jordana 3
      • sekretariat.sp3@miasto.limanowa.pl
      • Fax: (18) 3379 282 (18) 3371 401 sekretariat (18) 3379 281 sekretariat (18) 3379 285 pokój nauczycielski (18) 3379 286 świetlica (18) 3379 287 higienistka (18) 3379 288 pedagog (18) 3379 289 logopeda (18) 3379 290 hala sportowa
      • 34-600 Limanowa ul.S. Jordana 3
      • darek2006@gmail.com
      • Inspektorem ochrony danych osobowych jest p. Magdalena Buczak, iod@miasto.limanowa.pl
    • Logowanie