9 marca 2026 r. w odbył się „Szkolny Konkurs Piosenki pn. „Muzyczne Talenty”. Uczniowie zaprezentowali przygotowane przez siebie piosenki w dwóch kategoriach: soliści oraz zespoły.
W kategorii soliści
I miejsce zajęła Jagoda Sowa, 2c,
II miejsce otrzymała Liliana Kacik, 1b.
W kategorii zespoły
I miejsce zajęli: Antoni Florek i Antoni Łagosz z klasy 3c.
Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie zostali wyróżnieni i nagrodzeni. Dziękujemy Radzie Rodziców za przekazanie nagród rzeczowych dla dzieci uczestniczących w przesłuchaniach.
Wszystkim wokalistom gratulujemy wspaniałych występów.
Trzymamy kciuki za laureatów pierwszego i drugiego miejsca, ponieważ to oni będą reprezentowali naszą szkołę podczas tegorocznej Dziecięcej Triady Artystycznej — Spotkania Śpiewających Dzieci.