Aktualności
Pożegnanie klas ósmych
- 25.06.2026
- 68
W ostatnie dni szkoły...
- 25.06.2026
- 14
OGŁOSZENIE
- 22.06.2026
Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się 26 czerwca 2026 r. (piątek) o godzinie 8:00
Po części oficjalnej Msza Święta o godzinie 9:15.
Serdecznie zapraszamy.
Wycieczka klasy 2d na Łopień
- 24.06.2026
We wtorek, 23 czerwca, w godzinach popołudniowych uczniowie klasy 2d wraz z rodzicami uczestniczyli we wspólnej wycieczce górskiej na Łopień. Spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze i było doskonałą okazją do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu.
Głównym celem wycieczki była integracja uczniów, rodziców i wychowawcy, budowanie pozytywnych relacji oraz wzmacnianie więzi w społeczności klasowej. Wspólna wędrówka pozwoliła na lepsze poznanie się, rozmowy w mniej formalnych warunkach oraz rozwijanie zainteresowań turystyką górską. Wyjście promowało również zdrowy i aktywny styl życia oraz zachęcało do rodzinnego spędzania czasu.
Podczas marszu uczestnicy mogli podziwiać piękno otaczającej przyrody oraz cieszyć się wspólnie spędzonym czasem. Wycieczka dostarczyła wielu pozytywnych wrażeń i była wartościowym doświadczeniem zarówno dla uczniów, jak i ich rodziców.
Mistrzowie z Trójki
- 25.06.2026
Osiągnięcia sportowe uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Limanowej trenujących w ARS Klub Kyokushinkai (ARS Limanowa–JONIEC Team) w okresie IX/2025 – VI/2026
1. Jacek Stachoń
- złoty medal podczas Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin SARI CUP w Żorach, 20.09.2025
- srebrny medal podczas Pucharu Solnego Karate Kyokushin w Wieliczce, 27.09.2025
- brązowy medal podczas Pucharu Polski Karate Kyokushin w Świnoujściu, 11.10.2025
- brązowy medal podczas Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Wiślanego Smoka w Liszkach, 18.10.2025
- złoty medal podczas Otwartych Mistrzostw Powiatu Rybnickiego w Karate Kyokushin w Czerwionce-Leszczynach, 08.11.2025
- srebrny medal podczas Międzynarodowego Turnieju Full Contact Karate Open Prague w Pradze, 22.11.2025
- złoty medal podczas Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin w Nowym Targu, 29.11.2025
- złoty medal podczas Małopolskiej Ligi Karate Kyokushin w Bieczu, 28.02.2026
- złoty medal podczas Mistrzostw Małopolski Karate Kyokushin w Nowym Targu, 15.03.2026
- złoty medal podczas Mistrzostw Makroregionu Centralnego w Kaszowie, 11.04.2026
- brązowy medal podczas Ogólnopolskiego Turnieju Beskidia Cup w Limanowej, 18.04.2026
- złoty medal podczas Mistrzostw Europy Karate Kyokushin w Świnoujściu, 24–25.04.2026
- złoty medal podczas Międzynarodowego Turnieju Silesia Cup w Ostrawie, 09.05.2026
- złoty medal podczas 11. Międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży „ONE WORLD ONE KYOKUSHIN” w Limanowej, 13.06.2026
2. Mikołaj Limanówka
- złoty medal podczas Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin SARI CUP w Żorach, 20.09.2025
- złoty medal podczas Pucharu Solnego Karate Kyokushin w Wieliczce, 27.09.2025
- srebrny medal podczas Pucharu Polski Karate Kyokushin w Świnoujściu, 11.10.2025
- złoty medal podczas Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Wiślanego Smoka w Liszkach, 18.10.2025
- srebrny medal podczas Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin w Nowym Targu, 29.11.2025
- brązowy medal podczas Otwartych Mistrzostw Jasła w Karate Kyokushin, 13.12.2025
- srebrny medal podczas Małopolskiej Ligi Karate Kyokushin w Bieczu, 28.02.2026
- brązowy medal podczas Mistrzostw Małopolski Karate Kyokushin w Nowym Targu, 15.03.2026
- złoty medal podczas Ogólnopolskiego Turnieju Beskidia Cup w Limanowej, 18.04.2026
- brązowy medal podczas 11. Międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży „ONE WORLD ONE KYOKUSHIN” w Limanowej, 13.06.2026
- brązowy medal podczas Mistrzostw Polski Karate Kyokushin w Mińsku Mazowieckim, 20.06.2026
3. Maciej Kądziołka
- brązowy medal podczas Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin SARI CUP w Żorach, 20.09.2025
- brązowy medal podczas Pucharu Solnego Karate Kyokushin w Wieliczce, 27.09.2025
- brązowy medal podczas Pucharu Polski Karate Kyokushin w Świnoujściu, 11.10.2025
- brązowy medal podczas Międzynarodowego Turnieju Full Contact Karate Open Prague w Pradze, 22.11.2025
- srebrny medal podczas Małopolskiej Ligi Karate Kyokushin w Bieczu, 28.02.2026
- brązowy medal podczas Mistrzostw Małopolski Karate Kyokushin w Nowym Targu, 15.03.2026
- brązowy medal podczas Ogólnopolskiego Turnieju Beskidia Cup w Limanowej, 18.04.2026
- brązowy medal podczas Małopolskiej Ligi Karate Kyokushin w Zakopanem, 23.05.2026
- srebrny medal podczas 11. Międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży „ONE WORLD ONE KYOKUSHIN” w Limanowej, 13.06.2026
- brązowy medal podczas Mistrzostw Polski Karate Kyokushin w Mińsku Mazowieckim, 20.06.2026
4. Jagoda Sowa
- srebrny medal podczas Pucharu Solnego Karate Kyokushin w Wieliczce, 27.09.2025
- złoty medal podczas Otwartych Mistrzostw Powiatu Rybnickiego w Karate Kyokushin w Czerwionce-Leszczynach, 08.11.2025
- złoty medal w konkurencji kumite podczas Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin w Nowym Targu, 29.11.2025
- brązowy medal w konkurencji kata podczas Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin w Nowym Targu, 29.11.2025
- złoty medal podczas Ogólnopolskiego Turnieju KATA Karate Kyokushin w Wieliczce, 28.03.2026
- złoty medal podczas Ogólnopolskiego Turnieju Beskidia Cup w Limanowej, 18.04.2026
- złoty medal podczas 11. Międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży „ONE WORLD ONE KYOKUSHIN” w Limanowej, 13.06.2026
5. Khmara Zakhar
- brązowy medal podczas Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin w Nowym Targu, 29.11.2025
- złoty medal podczas Ogólnopolskiego Turnieju KATA Karate Kyokushin w Wieliczce, 28.03.2026
- srebrny medal podczas 11. Międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży „ONE WORLD ONE KYOKUSHIN” w Limanowej, 13.06.2026
6. Zofia Klos
- złoty medal podczas Małopolskiej Ligi Karate Kyokushin w Zakopanem, 23.05.2026
- srebrny medal podczas 11. Międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży „ONE WORLD ONE KYOKUSHIN” w Limanowej, 13.06.2026
7. Agnieszka Kępny
- srebrny medal podczas 11. Międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży „ONE WORLD ONE KYOKUSHIN” w Limanowej, 13.06.2026
8. Kamil Bulanda
- brązowy medal podczas Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin SARI CUP w Żorach, 20.09.2025
- brązowy medal podczas Pucharu Solnego Karate Kyokushin w Wieliczce, 27.09.2025
- brązowy medal podczas Otwartych Mistrzostw Powiatu Rybnickiego w Karate Kyokushin w Czerwionce-Leszczynach, 08.11.2025
- brązowy medal podczas Ogólnopolskiego Turnieju KATA Karate Kyokushin w Wieliczce, 28.03.2026
- brązowy medal podczas 11. Międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży „ONE WORLD ONE KYOKUSHIN” w Limanowej, 13.06.2026
GRATULUJEMY!
Mistrzowie z Trójki
- 23.06.2026
Wielkie brawa dla naszych wspaniałych uczniów, którzy trenują w Limanowskim Klubie Kyokushin Karate!
Wasze liczne sukcesy i zdobyte trofea pokazują, że nie ma dla Was rzeczy niemożliwych. Jesteśmy dumni, że w murach naszej szkoły rosną tak wspaniali sportowcy, którzy potrafią połączyć naukę z wymagającymi treningami sztuk walki.
ANTONI KĘDROŃ
3 m. – Spanish Open 2025 – Sabadell, Hiszpania – 22.02.2025
3 m. – Mistrzostwa Makroregionu Południowego – Konopiska – 22.03.2025
1 m. – mini Challenger 2025 – Chrząstowice – 29.03.2025
3 m. – Mistrzostwa Polski Oyama i Kyokushin – Toruń – 12.04.2025
1 m. – Mistrzostwa Polski Polskiego Związku Karate Kontaktowego – Ujazd – 26.04.2025
3 m. – Mistrzostwa Europy WKB – Esztergom, Węgry – 3.05.2025
3 m. – Tataria Cup 2025 – Nowa Sarzyna – 7.06.2025
1 m. – Grand Prix Beskidów 2025 – Bielsko-Biała – 14.06.2025
1 m. – Finał Ligi Karate Kontaktowego – Chrząstowice – 4.10.2025
1 m. – Polish Open – Galizia Cup 2025 – Leżajsk – 11.10.2025
2 m. – Mistrzostwa Makroregionu Południowego – Siepraw – 18.10.2025
1 m. – IKO Nakamura Polish Open 2025 – Limanowa – 25.10.2025
1 m. – Puchar Europy ZenKyokushin – Bydgoszcz – 8.11.2025
2 m. – Puchar Polski Oyama Top PFK – Wieliczka – 16.11.2025
1 m. – Mistrzostwa Polski PZKK – Opole – 25.04.2026
1 m. – III Mistrzostwa Europy IKO Nakamura – Białystok – 13–14.06.2026
ARTUR KĘDROŃ
2 m. – Spanish Open 2025 – Sabadell, Hiszpania – 22.02.20251 m. – Mistrzostwa Makroregionu Południowego – Konopiska – 22.03.2025
3 m. – mini Challenger 2025 – Chrząstowice – 29.03.2025
2 m. – Mistrzostwa Polski Oyama i Kyokushin – Toruń – 12.04.2025
3 m. – Tataria Cup 2025 – Nowa Sarzyna – 7.06.2025
3 m. – Mistrzostwa Makroregionu Południowego – Siepraw – 18.10.2025
2 m. – Inpakuto Cup 2025 – Łukowica – 22.11.20254 m. – Otwarty Puchar Łotwy – Salaspils, Łotwa – 28–29.03.2026
4 m. – Mistrzostwa Polski PZKK – Opole – 25.04.2026
Nasza szkoła z dumą wspiera i promuje talenty swoich uczniów. Gorąco zachęcamy i liczymy na podobne informacje od innych klubów oraz stowarzyszeń, w których nasi uczniowie rozwijają swoje pasje. Z radością podzielimy się ich sukcesami z całą społecznością szkolną!
Ostatnie tygodnie roku szkolnego w DH ,,Jaskółeczki”
- 22.06.2026
W ostatnich tygodniach roku szkolnego w drużynie harcerskiej "Jaskółeczki” sporo się działo. Szczególnym momentem było złożenie Przyrzeczenia Harcerskiego przez zuchy, które tym samym zakończyły etap zuchowy i rozpoczęły swoją harcerską drogę.
W maju harcerze uczestniczyli w pielgrzymce na Jasną Górę. Wzięli udział we Mszy Świętej, podczas której delegacja drużyny miała okazję pełnić służbę przy ołtarzu.
Nie zabrakło również zajęć terenowych. Podczas cyklu zbiórek poświęconych survivalowi harcerze uczyli się technik terenowych, w tym budowania pieca polowego, wiązania węzłów potrzebnych do wykonania drabiny liniowej oraz zasad bezpiecznego obchodzenia się z ogniem w terenie.
10
Czekolada i nafta
- 20.06.2026
18 czerwca 2026 roku uczniowie klas 6b, 6c wraz z kilkoma osobami z klasy 6a, uczesniczyli w wycieczce szkolnej do Korczyny i Bóbrki. W Korczynie mogliśmy spróbować czekolady oraz dowiedzeć się skąd się bierze i jak powstaje. W Bóbrce poznaliśmy historię Ignacego Łukasiewicza, pierwszych lamp naftowych oraz pierwszego na świecie miejsca wydobycia ropy naftowej i gazu ziemnego. Nie brakło też okazji do zabawy i miłego spędzenia ze sobą czasu.
40
Wielkie święto w naszej szkole: uroczysty Dzień Rodziny i zakończenie pierwszego etapu edukacji!
- 18.06.2026
16 czerwca to był dzień pełen wzruszeń, uśmiechów i dumy. Uczniowie klas trzecich uroczyście podsumowali pierwszy etap swojej edukacji, łącząc to wyjątkowe wydarzenie z obchodami Dnia Rodziny. Trzecioklasiści przygotowali dla swoich najbliższych wyjątkowy program artystyczny. Na scenie nie zabrakło wzruszających i radosnych piosenek oraz podziękowań dla rodziców za ich nieustanne wsparcie, miłość i cierpliwość przez pierwsze trzy lata szkolnej drogi. Dzieci z dumą zaprezentowały, jak wiele się nauczyły i jak bardzo urosły od czasu, gdy po raz pierwszy przekroczyły próg szkoły. Oficjalne pożegnanie pierwszego etapu edukacji było momentem pełnym emocji zarówno dla dzieci, nauczycieli, jak i dumnych rodziców. Przed naszymi trzecioklasistami otwierają się teraz drzwi do czwartej klasy i nowych, fascynujących wyzwań. Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom i gościom za obecność. Naszym wspaniałym uczniom gratulujemy i życzymy bezpiecznych oraz pełnych przygód wakacji!
Wychowawczynie klas trzecich
8
ZAWIADOMIENIE
- 18.06.2026
II miejsce w województwie!
- 12.06.2026
Piłkarska reprezentacja naszej szkoły w składzie: Adam Bulanda, Karol Huber, Oskar Łabuz, Szymon Mrożek, Stanisław Pałka, Hubert Piaskowy, Patryk Potoniec, Franciszek Stachoń, Kamil Ślazyk i Jakub Tarnawski, wywalczyła II miejsce w Małopolskich IMS w piłce nożnej, które odbyły się w Limanowej 10 czerwca. Chłopców przygotował pan Jacek Włodarczyk.
Gratulujemy!
Profilaktyka w naszej szkole
- 10.06.2026
- 30
Wycieczka oddziału przedszkolnego do krakowskiego ZOO
- 01.06.2026
Dzieci z oddziału przedszkolnego uczestniczyły w niezwykle udanej wycieczce do Ogrodu Zoologicznego w Krakowie. Choć niebo było zachmurzone, pogoda okazała się idealna do zwiedzania – bez deszczu i z przyjemną temperaturą, sprzyjającą długim spacerom.
Podczas pobytu w zoo dzieci miały okazję zobaczyć wiele interesujących gatunków zwierząt z różnych stron świata. Szczególnym przeżyciem było obserwowanie karmienia słoni oraz tygrysa, co wzbudziło ogromne zainteresowanie i dostarczyło wielu emocji.
Wycieczka była doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy o świecie zwierząt, rozwijania ciekawości przyrodniczej oraz wspólnego spędzenia czasu poza szkołą. Wróciliśmy z Krakowa pełni wrażeń, nowych doświadczeń i pięknych wspomnień.
8
Zwycięzcy turnieju w Gorlicach
- 30.05.2026
29 maja 2026 roku w Gorlicach odbył się Rejonowy Turniej Piłki Nożnej Igrzysk Młodzieży Szkolnej Chłopców. Zwycięstwo w turnieju wywalczyła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 3 w Limanowej.
To kolejny turniej, w którym zwyciężamy bez straty bramki! A równocześnie awansujemy do zawodów wojewódzkich, które odbędą się już 10 czerwca w Limanowej.
Skład drużyny: Adam Bulanda, Karol Huber, Oskar Łabuz, Szymon Mrożek, Stanisław Pałka, Hubert Piaskowy, Patryk Potoniec, Franciszek Stachoń, Kamil Ślazyk i Jakub Tarnawski. Trener: Jacek Włodarczyk.
Gratulujemy i trzymamy kciuki!
Dzień Dziecka
- 29.05.2026
Dzisiejszy dzień był pełen radości, uśmiechu i wspaniałej zabawy! Dla naszych najmłodszych uczniów przygotowano mnóstwo atrakcji – gry, zabawy, dmuchańce oraz animacje, które poprowadziła firma Baśniowa Kraina. Dzieci świetnie się bawiły i z ogromnym entuzjazmem uczestniczyły we wszystkich aktywnościach. Każdy uczestnik otrzymał również pyszny soczek oraz lody, które sprawiły dzieciom wiele radości w ten wyjątkowy dzień.
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie tak fantastycznego Dnia Dziecka, a także firmom Tymbark i Koral za zasponsorowanie poczęstunku dla naszych uczniów.
41
Drugoklasiści w świecie wyobraźni!
- 27.05.2026
25 maja 2026 roku klasa 2c miała okazję uczestniczyć w wyjątkowych zajęciach w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Limanowej. Spotkanie odbyło się w ramach XXV Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania i dostarczyło naszym uczniom mnóstwo radości!
W magiczny świat literatury wprowadziła dzieci znana aktorka i śpiewaczka operowa pochodząca z Męciny, Katarzyna Konieczna. Dzięki jej niesamowitej interpretacji, czytane wiersze dosłownie ożyły na oczach drugoklasistów. Nie skończyło się jednak na samym słuchaniu – pod okiem pani Katarzyny dzieci wzięły udział w angażujących zabawach teatralnych, ucząc się, jak głosem, gestem i emocjami można wyrazić treść książek.
To były wspaniałe warsztaty, które pokazały, że czytanie to nie tylko nauka, ale przede wszystkim genialna zabawa i rozwijanie wyobraźni. Serdecznie dziękujemy Miejskiej Bibliotece Publicznej za zaproszenie, a pani Katarzynie Koniecznej za to inspirujące i pełne energii spotkanie!
Mariola Garncarz
1
W świecie pszczół – wyjątkowe warsztaty edukacyjne
- 22.05.2026
Dzieci z naszego szkolnego oddziału przedszkolnego uczestniczyły w niezwykle ciekawych warsztatach pszczelarskich prowadzonych przez panią Natalię Śmierciak z pasieki Pszczele z Łyżki. Spotkanie było fascynującą podróżą do świata pszczół i pozwoliło dzieciom lepiej poznać życie tych niezwykle ważnych owadów.
Podczas zajęć przedszkolaki i dowiedzieli się, jak wygląda cykl rozwoju pszczół, poznali różne ich gatunki oraz specyfikę pracy pszczelarza. Dzięki zdjęciom i filmom z pasieki mogli nie tylko zobaczyć wnętrze ula, ale również usłyszeć, jak głośno i intensywnie tętni ono życiem.
Dużym zainteresowaniem cieszyła się część praktyczna – dzieci poznawały zapach pyłku pszczelego i propolisu, oglądały akcesoria wykorzystywane przez pszczelarzy oraz samodzielnie składały drewniane ramki do uli, z czym poradziły sobie znakomicie.
Serdecznie dziękujemy za inspirujące spotkanie i ogrom przekazanej wiedzy.
4
Na spotkaniu autorskim z Rafałem Kosikiem
- 21.05.2026
Ogólnopolski Konkurs Graficzny „Bełżec – Miejsce Zbrodni – Miejsce Pamięci”
- 21.05.2026
W konkursie wzięło udział czworo uczniów naszej szkoły: Maria Młynarczyk i Mikołaj Olszewski z kl. VIII b oraz Tomasz Chudzio i Jan Kiliszek z kl. VIII a. Opiekę nad zespołem sprawował Tadeusz Hejmej.
Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie autorskiej grafiki cyfrowej w formie plakatu, odnoszącej się do Bełżca jako miejsca zbrodni oraz miejsca pamięci ofiar Holokaustu.
W kategorii I – szkoły ogólnodostępne (szkoły podstawowe i szkoły ponadpodstawowe) Michał Olszewski z klasy VIII b otrzymał wyróżnienie.
W opisie swojej autorskiej pracy napisał:
Mam na imię Mikołaj, jestem uczniem klasy 8. Pasjonuję się historią Polski (szczególnie czasami II wojny światowej) oraz informatyką (w wolnym czasie projektuję grafiki komputerowe dla znajomych). Postanowiłem spróbować swoich sił w konkursie, ponieważ jak mówi słynny cytat Brechta „Kto walczy, może przegrać. Kto nie walczy, już przegrał”.
Warsztaty edukacyjne "Ognik"
- 21.05.2026
Dzieci z oddziału zerowego oraz uczniowie klas 1–3 miały okazję odwiedzić Państwową Straż Pożarną i uczestniczyć w warsztatach edukacyjnych „Ognik”. Było to niezwykle ciekawe i pełne wrażeń spotkanie, podczas którego dzieci mogły bliżej poznać pracę strażaka oraz zasady bezpieczeństwa w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia.
Podczas wizyty strażacy zaprezentowali dzieciom wóz strażacki oraz jego specjalistyczne wyposażenie. Uczniowie z dużym zainteresowaniem słuchali opowieści o sprzęcie wykorzystywanym podczas akcji ratowniczych oraz zadawali wiele pytań dotyczących codziennej pracy strażaków.
W trakcie warsztatów dzieci obejrzały również filmy edukacyjne dotyczące różnych sytuacji zagrażających zdrowiu i życiu, takich jak pożar, zadymienie pomieszczeń czy niebezpieczne zachowania podczas wakacji i zabaw. Uczniowie dowiedzieli się, jak należy zachować się w sytuacjach zagrożenia, jak wezwać pomoc oraz w jaki sposób dbać o bezpieczeństwo swoje i innych.
Dużym zainteresowaniem cieszyła się możliwość wykonania próbnego telefonu alarmowego pod numer 998 i przedstawienia przykładowej sytuacji wymagającej interwencji straży pożarnej. Dzięki temu dzieci mogły przećwiczyć prawidłowe zgłaszanie zdarzenia oraz utrwalić najważniejsze informacje, jakie należy przekazać dyspozytorowi.
Wyjątkowym momentem podczas wizyty było również usłyszenie prawdziwej syreny alarmowej oraz możliwość zobaczenia, jak strażacy błyskawicznie przygotowują się do wyjazdu.
Podczas spotkania strażacy omówili również zasady postępowania w sytuacjach niebezpiecznych oraz przypomnieli dzieciom podstawowe numery alarmowe. Uczniowie mieli okazję przekonać się, jak ważna jest szybka i odpowiedzialna reakcja w chwili zagrożenia.
Na zakończenie wizyty nie zabrakło atrakcji i dobrej zabawy. Strażacy przygotowali dla dzieci wyjątkową niespodziankę — wspólne zabawy z użyciem wody, które sprawiły wszystkim wiele radości i wywołały mnóstwo uśmiechów. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze i z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczestników. Była to cenna lekcja bezpieczeństwa połączona z możliwością poznania odpowiedzialnej i niezwykle ważnej pracy strażaka.
Serdecznie dziękujemy strażakom z Państwowej Straży Pożarnej za ciepłe przyjęcie, poświęcony czas oraz przygotowanie tak ciekawych i wartościowych warsztatów edukacyjnych „Ognik”.Serdecznie dziękujemy strażakom z Państwowej Straży Pożarnej za ciepłe przyjęcie, poświęcony czas oraz przygotowanie tak ciekawych i wartościowych warsztatów edukacyjnych „Ognik”.
15
Archiwum Aktualności